Monday, June 05, 2017


Merhaba!
Sevgili blogum 10 sene sonra tekrar merhaba!!!
Gerçekten çok uzun bir süre olmuş! Neler sığdırdım bu 10 seneye ben ...

12 sene önce açmışım blogumu,tüm yazılarımı okudum tekrar ,12 sene sonra tekrar...40 yaşında ki benim 28 yaşında ki ben i okuması çok hoş oldu gerçekten...fark ettim ki o zamanlarda yapmaktan keyif aldığım herşeyi hala yapmaktan çok keyif alıyorum sadece listeme başkaları da eklendi,ayrıca  fark ettim ki bu blog olayına birlikte başladığımız arkadaşlarımızla hala aynı ruh halimizleyiz:) bu kadar sene boyunca hiç kopmadan ne kadar güzel şeyler paylaşmışız!

Ben'ce ne mutlu ki ben gene aynı benim,sadece daha olgun,yaş almış.büyümüşüm...hayattan çok şey öğrendim ,hayatın bana öğrettiklerini en iyi şekilde yakalayıp almaya çabaladım...

Şükür  ki çok şeyler verdi bu sürede hayat bana en önemlisi bugün 10 yaşında ki kızımdır...Verdiği gibi aldı da ama...

Bir fırsatını bulsam da yazsam diye için için tutuşurken tekrar bu blogumu bulmak bana çok iyi geldi!hem de hiç aklımda yokken..

Ama bu iş sanırım ipadden olmayacak!neyse bu akşam bloguna kavuşmuş,şifrelerini hatırlamış bendenizin 10 sene sonra ki ilk girişiydi...daha çok şeyler paylaşacağız sevgili blogum aynen bir günlük misali...içimde hiç susmayan çok heyecanlı bir ben var ,anlatacak da çok şeyim var..


Bekle beni...